Дізнайтесь про можливості грантових програм Вишеградського Фонду

3 жовтня 2023 року у Прикарпатському національному університету директор Міжнародного Вишеградського Фонду Петр Мареш представить нові можливості щодо грантових програм на підтримку розвитку територіальних громад в Україні.

Серед стратегічних пріоритетів Вишеградського Фонду завжди була непохитна підтримка територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, а також зміцнення демократичної стійкості наших партнерів на шляху до євроінтеграції. У 2022 році вони надали додаткові грантові кошти на суму 1 мільйон євро організаціям, які допомагають біженцям з України, що проживають у країнах Вишеградської четвірки.

Також у час свого приїзду Петр Мареш проведе семінар для викладачів та студентів у Центрі інноваційних освітніх технологій “PNU Ecosystem” (MoPED) (ауд. 233) о 14.00 год. Запрошуємо до участі!