Студенти фахового коледжу організували Благодійний ярмарок для ЗСУ

26 вересня 2023 року у Відділенні дошкільної освіти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Студенти, викладачі та гості мали змогу об’єднати зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

Під час ярмарку було зібрано більше 27 тисяч гривень, які будуть передані для 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ імені Чорних Запорожців, в якій служить випускниця коледжу – Оксана Рубаняк.

Щиро дякуємо за активність, ініціативність та підтримку всім студентам, кураторам груп, які долучилися до важливої справи. Адже благодійність – це те місце, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в нашому випадку – підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.