Відбудеться відкрита лекція Леха Вітковського “Освітні трансформації та їхні домінанти: між динамікою та структурою процесуальності”

Шановні аспіранти і викладачі!

8 листопада о 17:00 год на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться відкрита лекція для здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) усіх спеціальностей запрошеного професора Леха Вітковського – доктора хабілітованого філософських наук, професора звичайного гуманітарних наук Інституту Педагогіки Поморської Академії в Слупську (Республіка Польща) – на тему: “Освітні трансформації та їхні домінанти: між динамікою та структурою процесуальності”.

Модератор заходу: професор Прикарпатського національного університету Олена Будник.

Захід відбудеться у рамках вивчення навчальної дисципліни «Інноваційні педагогічні технології у вищій освіті та професійна етика».

Також запрошуємо приєднатися за посиланням:

Password: WmMPfm2Js88

Лекція проводитиметься польською мовою (за бажанням учасники можуть отримати переклад тексту українською); робочими мовами дискусії будуть також англійська та українська.