З Днем Державного Прапора України!

Вітаємо професорсько-викладацький склад університету, працівників та студентів з державним святом – Днем Державного Прапора України!

Це символ слави багатьох поколінь українців, який пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Це – наша історія!

З цим символом українці утвердили свою державність, соборність і самостійність, з ним наш народ йшов на захист своїх прав та свобод під час революцій, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від окупантів.

Дякуємо нашим Збройним Силам України за синьо-жовтий прапор над нашими містами, а особливо за його місце на звільненій від ворогів українській землі.

Бажаємо всім мирного неба та залишайтеся єдиними, адже саме це, робить нас незламними! Віримо у нашу перемогу. Слава Україні! Слава ЗСУ!