Дослідницькі групи ПНУ та Чернігівської політехніки працюватимуть разом

Відбувся візит делегації Національного університету «Чернігівська політехніка» на чолі з ректором Олегом Новомлинцем та головою Вченої ради Сергієм Шкарлетом. В рамках реалізації програми Центру колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини” ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда обговорив з гостями наукову проблематику, яка б могла обʼєднати дослідницькі групи обох університетів.

Відбулась також зустріч з науковцями кафедри лісового та аграрного менеджменту Прикарпатського університету з метою опрацювання проєктів порівняльного аналізу розвитку лісового господарства та його відновлення на півночі України внаслідок російської агресії.

Делегація ознайомилась з роботою релокованого парку 3D принтерів «Екструзія в русі», з якою ПНУ створив спільну лабораторію, а також «Візит центру Верховинського НПП» в Ільцях.