Свято науки на фестивалі ЛРЗ

Сьогодні, 22 серпня, науковці та студенти факультету природничих наук і фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету взяли активну участь у науковому пікніку. Захід проходив на території Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу в рамках програми фестивалю ЛРЗ і приурочений відзначенню Дня Незалежності України.

Івано-франківці та гості свята, відвідавши локацію Прикарпатського університету, мали чудову нагоду побачити демонстрацію наукових експериментів та безпосередньо взяти у них участь. Також наші науковці розповіли відвідувачам про нові дослідження.

За результатами організованого конкурсу локацій учасники наукового пікніку Прикарпатського національного університету відзначені як одна з найкращих локацій та нагороджені призами. Це було справжнє свято науки!

Організаторами Івано-Франківського наукового пікніка ЛРЗ виступили Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та громадська організація “Консалтингові технології”.